Croatian Bulgarian Czech English German Hungarian Italian Macedonian Romanian Russian Slovak Slovenian
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

Nova knjiga Solidcam 2012 - Vjezbe - Glodanje
(1 pregleda) (1) gost

TEMA: Nova knjiga Solidcam 2012 - Vjezbe - Glodanje

Odg: Nova knjiga Solidcam 2012 - Vjezbe - Glodanje pre 1 godinu, 10 meseci #1580

• Goran
  • VAN MREŽE
Postovani,
Novi sam na vašem forumu i svidja mi se jako na prvi pogled jer pomaže starim i budućim programerima da iznesu svoje želje, poglede i znanje. Naime, str. sam tehničar koji se odnedavno bavi g-modom koji sam učio u školi prije 20 godina. Tada CAD nije postajao ili se tekar razvijao, moj život je otisao drugim putem ali prije 7 mjeseci se vratio na svoju staru stazu.

U tih 6 mjeseci upoznao sam dosta toga u teoriji, savladao sam winnc sinumeric840 i sada sam u potrazi za CAD programima. Uspio sam doći do puno literature koja pokriva CAD programe catia, solidworks, solidcam i
Autocad.

Vidim da se ovdje govori i o knjizi koja obrađuje temu solidcam pa bih rado podijelio dio koji se da legalno skinuti sa stranica 1.Tehnicke Škole Nikola Tesla (ako mi to admin dopusti)
Prof. Slade me je uputio na www.tesla.hr/moodle/strojarstvo/ulogirati se kao gost i skidaj kaj ti treba.

Nadam se da sam malo pomogao budućim programerima, drugi dio knjiga se da skinuti sa scribd uz pomoć generatora kaj je isto opisano na hrv.forumu.

Ako postoji nešto drugo i sam bih bio voljan doći do spomenute.

Pozdravi iz Zagreba
Goran

Odg: Nova knjiga Solidcam 2012 - Vjezbe - Glodanje pre 1 godinu, 7 meseci #1716

kako do FTP server

Odg: Nova knjiga Solidcam 2012 - Vjezbe - Glodanje pre 1 godinu #1959

i mene zanima kao kolegu u prethodnom postu
kako do FTP servera

hvala

Odg: Nova knjiga Solidcam 2012 - Vjezbe - Glodanje pre 1 mesec, 2 nedelja #3072

Goran napisao/la:
Postovani,
Novi sam na vašem forumu i svidja mi se jako na prvi pogled jer pomaže starim i budućim programerima da iznesu svoje želje, poglede i znanje. Naime, str. sam tehničar koji se odnedavno bavi g-modom koji sam učio u školi prije 20 godina. Tada CAD nije postajao ili se tekar razvijao, moj život je otisao drugim putem ali prije 7 mjeseci se vratio na svoju staru stazu.

U tih 6 mjeseci upoznao sam dosta toga u teoriji, savladao sam winnc sinumeric840 i sada sam u potrazi za CAD programima. Uspio sam doći do puno literature koja pokriva CAD programe catia, solidworks, solidcam i
Autocad.

Vidim da se ovdje govori i o knjizi koja obrađuje temu solidcam pa bih rado podijelio dio koji se da legalno skinuti sa stranica 1.Tehnicke Škole Nikola Tesla (ako mi to admin dopusti)
Prof. Slade me je uputio na www.tesla.hr/moodle/strojarstvo/ulogirati se kao gost i skidaj kaj ti treba.

Nadam se da sam malo pomogao budućim programerima, drugi dio knjiga se da skinuti sa scribd uz pomoć generatora kaj je isto opisano na hrv.forumu.

Ako postoji nešto drugo i sam bih bio voljan doći do spomenute.

Pozdravi iz Zagreba
Goran

Nije moguce vise uci na link. Ima li novi link?

Odg: Nova knjiga Solidcam 2012 - Vjezbe - Glodanje pre 2 nedelja #3077

Pozdrav, mozete li mi dati podatke za preuzimanje knjige?
Vreme za pravljenje stranice: 0.17 sekundi