Croatian Bulgarian Czech English German Hungarian Italian Macedonian Romanian Russian Slovak Slovenian
Dobro došli, gost
Korisničko ime Lozinka: Zapamti me

MITSUBISHI DWC90 ili Meldas 5000w
(1 pregleda) (1) gost
  • Strana
  • 1

TEMA: MITSUBISHI DWC90 ili Meldas 5000w

MITSUBISHI DWC90 ili Meldas 5000w pre 5 godina, 6 meseci #257

Postovani,

Imam erozimat MITSUBISHI DWC90 upravljacki program je Meldas 5000w. Starija stvar ali izgleda lepo. Da li neko zna gde bi mogao da nadjem neku domkumentaciju ili sistemske busene trake jer ne mogu da ga pustim u rad.

Hvala unapred za svaku pomoc.

Odg: MITSUBISHI DWC90 ili Meldas 5000w pre 5 godina, 6 meseci #260

• admin
  • VAN MREŽE
Erozimat je dosta star i tesko je naci bilo kakvu dokumentaciju.
Pustanje u rad erozimata nije nekakva nauka, ne znam dokle ste stigli i gdje Vam je zakocilo?

Napisite nam malo preciznije dokle ste stigli i gdje je problem, a sto se tice trake kada
dodjete do pisanja programa to se moze i rucno napisati..

Lijep pozdrav

Admin
Bojic
Poslednja izmena: pre 5 godina, 6 meseci od admin.

Odg: MITSUBISHI DWC90 ili Meldas 5000w pre 5 godina, 6 meseci #267

Ono sto je problem je sto ima neku gresku koju ne mozemo da otkrijemo. Bio je problem sa baterijom i memorijom i izgubio je izgleda podatke. Ja sam imao neke busene trake (sistemske) i to je operater koji je dosao da je pusti ucitao. Popravili smo neke i greske oko kablova i elektro dela koje smo uspeli. Posle toga smo probali da pustamo, ali nije islo. Simulaciju je odradio, pokrenuo vodu i zicu i u jednom trenutku je sve izgledalo u redu, ali posle toga nije hteo da radi.
Neki zakljucak je da trake koje imam nisu dovoljne tj. da fale dve trake. Dokumentaciju bi bilo dobro da nabavim u slucaju pojave nekog novog kvara.

Hvala na pitanjima i brzom odgovoru.
  • Strana
  • 1
Vreme za pravljenje stranice: 0.22 sekundi